0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

ZZHTI i prezantoi mundësitë për investime dhe konceptin e ri para njerëzve kryesorë nga industria automobilistike

ZZHTI u prezantua në kongresin e 15-të të industrisë automobilistike në organizim të magazinës prestigjioze gjermane "Automobilhove" në të cilin takohen njerëzit kryesorë nga industria automobilistike. Në kongresin në Ludvigsburg, ZZHTI e prezantoi konceptin e ri për nxitje të investimeve dhe mundësive për investim në Maqedoni të Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle