0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

ZZHIT: Rritje stabile e aktiviteteve ekonomike në zona – kuartali i tretë më i lartë në katër vitet e fundit

Në Zonat Zhvillimore Industriale Teknologjike, pas dy kuartaleve të para dhe në të tretin është regjistruar  nivel më i lartë i aktivitetit ekonomik krahasuar  me periudhën e njëjtë në katër vitet e fundit, tregon analiza e rregullt e ZZHIT.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle