0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ

Zyrtarisht filloi program global Accelerate2030 në vendin tone

Seavus Accelerator dhe Biznes Impakt Lab, me partnerët strategjikë UNDP dhe FIZHT zyrtarisht e filluan programin më të madh global Accelerate2030 në vendin tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle