Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Zyrtarë ukrainas: Rusët realizuan granatime masive në pjesën jugore të Ukrainës

Rusët sot realizuan granatime “masive” në pjesën jugore të Ukrainës, duke gjuajtur drejt fshatit detar afër Odesas dhe portit Mikolaev, kumtuan autoritetet ukrainase.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle