0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zyra rajonale e Avokatit të Popullit në Tetovë është e hapur për zgjedhje

Zyra rajonale e Avokatit të Popullit në Tetovë do të jetë e hapur sot nga ora 07:00 deri në 19:00, kur mbahen zgjedhjet për kryetar të komunave Mavrovë, Rostushë dhe për Qendër Zhupë dhe për anëtarë të Këshillit të Komunës së Tetovës. Qytetarët do të mund të kontaktojnë zyrën ose numrin e telefonit 044 344-082 për të mbrojtur të drejtat e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle