0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zvogëlohet numri i personave aktiv dhe të vdekur nga koronavirusi, Bullgaria prej sot i tërheq restriksionet për shtetasit e Maqedonisë së Veriut

Gjatë kësaj jave është shënuar  numër i zvogëluar i personave të vdekur nga koronavirusi në vend. Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, dje janë bërë 4.962 testime, janë regjistruar 344 raste të reja me Kovid-19, ndërsa kanë vdekur gjashtë persona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle