0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Zvogëlohet niveli i ujit në Liqenin e Ohrit dhe të Dojranit

Për dy centimetra është zvogëluar niveli i ujit në Liqenin e Dojranit, ndërsa për një në liqenin e Ohrit, ndërsa niveli i liqenit të Prespës është i njejtë me ditën e djeshme, tregojnë rezultatet e matjeve të fundit të bëra nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle