0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zvogëlohet dukshmëria në komunikacion për shkak të mjegullës në Strazhë, Krushevë dhe rrugën Kriva Pallankë – VK Deve Bair

Komunikacioni në rrugët shtetërore po vijon papengesa nëpër rrugë të lagështa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle