0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Zotërinj urbanë me kohëmatës të vjetër do të parakalojnë për nder të shëndetit të burrave

Ngjarja humanitare globale "The Distinguished Gentleman's Drive" do të mbahet sot në vend për herë të dytë. Zotërinj urbanë me kohëmatësit e tyre të vjetër do të përpiqen edhe një herë të rrisin ndërgjegjësimin për shëndetin e burrave dhe të mbledhin fonde për luftën kundër kancerit të prostatës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle