0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Zonja e parë Elizabeta Gjorgjievska mori pjesë në panel diskutimin “Vizione dhe udhëtime” në Dubai

- Bashkëshortja e presidentit Stevo Pendarovski, Elizabeta Gjorgjievska mori pjesë në panel diskutimin "Vizione dhe udhëtime", në kuadër të Pavionit për gra EKSPO 2020 në Dubai në Emiratet e Bashkuara Arabe, ku kishte mundësinë që të ndajë qëndrime për barazinë gjinore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle