0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShkup SQ

Zllatko Perinski u.d. drejtor i NP Ujësjellës dhe kanalizim Shkup

Zllatko Perinski është ushtrues detyre i ri drejtor i NP Ujësjellës dhe kanalizim Shkup, njoftoi shërbimi për shtyp i Qytetit të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle