0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Zjarri po tërbon në Jakutsk, po përhapet tym helmues

Vala e të nxehtit në një nga rajonet më të ftohta në botë shkaktoi zjarre pyjore dhe po e kanosë qytetin Siberian Jakutsk me “apokalipsë ajrore”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle