0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarri në zonën e fshatit Dobroshani në Shtip po lëviz drejt Bregalnicës

Zjarri në zonën e fshatit Dobrshani në Shtip shkon në drejtim të lumit Bregalnicë. Kryetari i Shtipit, Sashko Nikollov, deklaroi për MIA se falë ndërhyrjes së zjarrfikësve, zjarri nuk ka përfshirë shtëpitë, disa prej të cilave janë të vjetra dhe të braktisura.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle