Evropë SQEvropë.Portal SQ

Zjarri në Spanjë shkatërroi rreth 10.000 hektarë pyje

Zjarri në rajonin autonom Kastilia dhe Leon në Spanjën veriperëndimore shkatërroi rreth 10.000 hektarë pyll.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle