0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Zjarri në Robovë dhe Umlenë ende aktiv

– Stuhia e zjarrtë ende i vendos në rrezik vendasit e fshatrave Umlenë dhe Robovë të cilët janë më të rrezikuarit nga zjarri i cili gjatë tërë natës digjej në afërsinë e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle