0_Infopako.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Zjarri në Rankovc lokalizohet dhe vihet nën kontroll

Zjarri në Rankovc është lokalizuar dhe është vënë nën kontroll, publikoi mbrëmë në Fejsbuk ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle