0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Zjarri në rajonin e Ohrit vihet nën kontroll, punohet në shuarjen e plotë

Zjarri që dje pasdite shpërtheu në malin tek fshatrat e Ohrit Vapila - Rasino - Sirula është vënë nën kontroll dhe nuk ka rrezik nga përfshirja e shtëpive, informon komandanti i Njësisë territoriale kundër zjarreve - Ohër, Borko Jankulloski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle