0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Zjarri në ndërtesën në Nju-Jork mori jetën e 19 personave, dhjetëra të lënduar

Një pajisje për ngrohje e prishur ka shkaktuar dje zjarrin në ndërtesën në Nju-Jork që vdiqën 19 persona. Këtë e kumtoi komisari nga shërbimi i zjarrfikësve Daniell Nigro. Apartamenti në të cilin shpërtheu zjarri  ndodhet në katin e dytë dhe të tretë në banesën 19-të katëshe. Zjarri nuk u zgjerua  në apartamentet tjera, por tymi e mbuloi të gjithë ndërtesën sepse dera e apartamentit të djegur ka qenë e lënë hapur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle