0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniMKD-AL SQShoqëri SQ

Zjarri në Kostin Doll të Koçanit lokalizohet pjesërisht

Zjarri në fshatin malor Kostin Doll pjesërisht është lokalizuar dhe ende nuk është vënë në kontroll.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle