0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarri në fshatrat Vapilla dhe Sirulla të Ohrit është ende aktiv, shuhen 26 zjarre pyjore gjatë 24 orëve të kaluara

Zjarri në fshatin Vapilla dhe Sirulla të Ohrit është ende aktiv - digjet pyll me pisha dhe bimësi, kumtoi Qendra për Menaxhim me Kriza (QMK). Intervenohet me një automjet zjarrfikës të NJTZ – Ohër me tre zjarrfikës dhe tre persona të NP "Pyjet Kombëtare", dega "Galiçica".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle