Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Zjarri në fabrikën për plastikë në Athinë, i shkaktuar me siguri nga rrufeja

Një zjarr i madh ka shpërthyer mbrëmë vonë jashtë një fabrike të plastikës në zonën industriale në pjesën perëndimore të Atikës, rajoni më i gjerë i Athinës dhe ka mundësi që zjarri të jetë shkaktuar nga vetëtima, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle