0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarri më i madh aktiv në Dellçevë dhe Pehçevë, ka ndihmë ndërkombëtare, ndërsa kërkohet përgjegjësi edhe nga qytetarët

Nga Qendra për Menaxhimin e Krizave kumtuan sot se ndërprerjen e zjarreve aktivë deri në orën 8:30, duke theksuar se zjarri në Dellçevë është aktiv dhe i njëjti, së bashku me atë në Pehçevë, po trajtohet si një nga zjarret me te mëdhenj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle