0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarri afër Koçanit është lokalizuar, sot do të shuhet zjarri në atarin e fshatit malor Kostin Doll

Zjarri afër Koçanit gjatë natës është lokalizuar dhe vënë nën kontroll. Në disa vende në afërsi të fshatit Tërkanje nga herët në mëngjes ende vërehet tym nga zjarri që kaploi brezin malor dhe vegjetacionin e ulët në diameter prej rreth dhjetë kilometrave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle