0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarri afër fabrikës “Ohis” është vënë nën kontroll, një nga zjarrfikësit përfundoi në spital

Zjarri afër fabrikës “Ohis” është vënë nën kontroll, konfirmoi për MIA-n zëvendës-shefi i Njësisë zjarrfikëse të Shkupit, Zvonko Tomeski. Ai informoi se me siguri ekzistojnë tre pika ku ka filluar zjarri, si dhe se për momentin po punohet në shuarjen e tij të plotë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle