0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQSektori civil SQShoqëri SQ

Zjarrfikësit nga Tetova morën aparat për frymëmarrje-donacion nga një mërgimtar

Zjarrfikësit nga Tetova sot morën një donacion prej gjashtë aparateve për frymëmarrje me bombol për oksigjen dhe maska nga një mërgimtar i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle