0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Zjarrfikësit e Kumanovës kanë shuar 11 zjarre në fshatra të ndryshëm në Kumanovë dhe një pjesë të Likovës

Zjarrfikësit e Kumanovës gjatë ditës së djeshme regjistruan 11 zjarre, në disa fshatra  të pjesës veriperëndimore të Kumanovës dhe një pjesë të Likovës, informuan sot kompetentët e NJTZ-së.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle