0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarrfikësi austriak u dërgua në klinikë pasi që u lëndua në kampin afër Pehçevës

Zjarrfikësi nga kampi austriak i stacionuar afër Pehçevës sot në mëgjes u lëndua dhe për momentin ndodhet në një klinikë të Shkupit ku po i ofrohet ndihma.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle