0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Zjarrfikës nga Velesi ndihmojnë në shuarjen e zjarreve në rrethinën e Kumanovës

Gjashtë zjarrfikës me një automjet zjarrfikës – cisternë me ujë nga Njësia Zjarrfikëse Territoriale nga Velesi pasdite rreth orës 16:30 u nisën për ndihmë të kolegëve dhe popullatës vendore në shuarjen e zjarreve në rrethinën e Kumanovës, informojnë për MIA nga NJZT Veles.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle