0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Zjarret në Shqipëri: Arrestohen 15 piromanë, dy në kërkim

Policia e shtetit me anë të një njoftimi bëri me dije se është angazhuar në të gjithë vendin për evidentimin dhe identifikimin e zjarrvënëseve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle