0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Zjarre të mëdha pothuajse në të gjithë Ballkanin, Rusinë dhe EJL-në

Zjarre vdekjeprurëse në disa pjesë të Evropës Juglindore, Rusi, Greqi dhe Turqi shkaktuan temperaturat ekstreme të larta verore dhe era e fuqishme, me dëme prej qindra miliona dollarë dhe evakuim të mijëra njerëzve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle