0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarre në dy lokacione rreth Koçanit, zjarri kaploi edhe shtëpi mbi qytet

Sot pasdite shpërthyen dy zjarre në rajonin kodrinor-malor rreth Koçanit të cilët kapluan dhjetëra hektarë pyje, bimë të ulëta dhe hardhi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle