Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Zjarre dhe përmbytje në Itali

Të paktën pesë persona e humbën jetën, ndërsa 800 janë evakuuar për shkak të zjarrit që shpërtheu në afërsi të pushimores italiane Peskara.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle