0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarre aktive në rajonin e Manastirit, Strumicës, Kumanovës dhe Shtipit

Zjarre aktive ka në rajonin e Manastirit, Strumicës, Kumanovës dhe Shtipit. Në shuarjen e tyre nga orët e  hershme të mëngjesit marrin pjesë zjarrfikësit, pjesëtarët e Armatës, ndërsa në vende të caktuara një pjesë e ekipeve nga Bullgaria, si dhe popullata vendore, publikuan nga Qendra për Menaxhim me Kriza (QMK).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle