0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQSektori civil SQShoqëri SQ

Zjarr shpërtheu në fshatrat e Shkupit Rakotinci dhe Kuçkovë

Zjarri i përfshiu fshatrat e Shkupit, Rakotinci dhe Kuçovë, konfirmaun për MIA-n nga Qendra për menaxhim me kriza.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle