Ballkan SQBallkan.portal SQ

Zjarr pyjor në Antali, hotelet nuk kanë ujë dhe rrymë, në vijim evakuimi

Një zjarr pyjor ka shpërthyer sot rreth mesditës në afërsi të Antalisë në qytetin Side.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle