Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Zjarr pyjor kërcënim për shtëpitë në afërsi të Athinës

Një zjarr pyjor sot shpërtheu në disa periferi veriore të Athinës, nën rrëzë të malit Penteli, duke i kërcënuar shtëpitë në afërsi për shkak të erës së fortë, kumtuan zjarrfikësit dhe autoritetet lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle