0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Zjarr në spitalin Kovid3 në Tiranë, intervenimi në kohë parandaloi tragjedi

Në katin e parë të spitalit Kovid3 në Tiranë ka shpërthyer zjarr, por për fat nuk ka viktima dhe të lënduar falë intervenimit të shpejtë të njësisë kundër zjarreve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle