Botë SQBotë.Portal SQ

Zjarr në Santiago, re tymi helmues mbi qytet

- Për shkak të zjarrit të madh në një fabrikë në Santiago, mbi qytet u ngrit re nga tymi i zi i dendur, për shkak të së cilës disa fluturime ishin rikahëzuar, ndërsa shkollat dhe kopshtet në kryeqytetin e Kilit janë mbyllur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle