0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShkup SQShoqëri SQ

Zjarr tek anija në Holidej In (foto)

Një zjarr shpërtheu sonte në anijen e parë që gjendet tek hoteli Holidej In. Pas alarmit se po digjet, së shpejti intervenoi ekipi i zjarrfikësve, ku zjarri u lokalizua dhe u shua.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle