0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMKD-AL SQ

Zjarr në fshatrat Agino sello dhe Bërzak të Kumanovës dhe Delladrovc të Shkupit

Zjarri ka përfshi sipërfaqe në zonën e fshatrave Agino sello dhe Bërzak të Kumanovës dhe Delladrovcit të Shkupit, ka informuar sot Njësia territoriale kundër zjarreve në Kumanovë, ekipet e së cilës janë në terren pothuajse tre orë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle