0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShkup SQ

Zjarr në fshatin Haraçinë të Shkupit

Sonte ka shpërthyer zjarr në fshatin Haraçinë të Shkupit, por është vënë nën kontroll. Është djegur bari dhe janë përfshirë 20 hektarë tokë, informuan për MIA-n nga Brigada e zjarrfikësve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle