Evropë SQEvropë.Portal SQ

Zjarr i madh shpërtheu në Francën juglindore

Një zjarr i madh shpërtheu dhe shpejt u përhap në rajonin Var në Francën juglindore, publikoi ministri i Punëve të Brendshme Zherald Darmanen në faqen e tij në Tuiter.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle