0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

Një zjarr i madh pyjor që shpërtheu sot pasdite në Komunën e Rankovcit kaploi sipërfaqe të madhe të pyjeve, ndërkaq u zgjerua edhe në një pjesë të vendbanimeve, Radibush dhe Otoshnicë, duke djegur edhe disa shtëpi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle