0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Zjarr dhe shpërthime në një depo ushtarake në Krime

Dy persona janë lënduar lehtë në një seri shpërthimesh të shkaktuara nga zjarri që përfshiu një depo për municione në afërsi të vendbanimit Majsko në zonën Xhankoj të gadishullit të Krimesë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle