0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ziberi: Kemi të drejtë për rekomandime për arsimin dhe ato janë me qëllim të mirë

Avokati i popullit është absolutisht kompetent edhe për arsimin edhe për mbrojtjen e fëmijëve. Kuptohet, nuk jemi Komision për sëmundje ngjitëse, por kemi të drejtë të japim rekomandime se si procesi arsimor të jetë cilësor. Thëniet tona janë me qëllim të mirë, tha Avokati i popullit, Naser Ziberi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle