Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Zhozep Borel i infektuar me koronavirus

Përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri, Zhozep Borel sot deklaroi se është infektuar me koronavirus.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle