0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Zhiru do të bisedojë me Deshamin për të ardhmen e tij në reprezentacion

Sulmuesi i Francës dhe Milanit, Olivie Zhiru do të bisedojë me trajnerin Didie Desham për të ardhmen e tij në ekipin kombëtar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle