0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Zhao: SHBA-ja tenton të shmang përgjegjësinë dhe të kufizojë Rusinë dhe Kinën

Autoritetet amerikane me qëllim e nxisin konfliktin në Ukrainë si pjesë të taktikës për “përmbajtje kinezo- ruse”, deklaroi sot zëdhënësi i Ministrisë për Punë të Jashtme të Kinës, Zhao Lixhijan.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle