Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Zhan-Pjer: Jemi të gatshëm të vendosim sanksione shtesë për Rusinë, nëse vazhdohet me aneksimin

SHBA-ja kurrë nuk do t’i njohë territoret e okupuara nga Rusia, kumtoi Shtëpia e Bardhë, derisa liderët separatistë në katër rajonet në Ukrainë thonë se në vijim janë referendume nëse të shkëputen dhe t’i bashkangjiten Federatës Ruse, shkruan Si-En-En.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle