0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Zgjidhen fituesit e “Startup Weekend Skopje”

Fundjavën e kaluar, nga data 6 deri më 8 maj, në hapësirat e Inofeit, pranë Fakultetit të Inxhinierisë Elektrike dhe Teknologjive të Informacionit, ishte mbajtur "Startup Weekend Skopje".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle